RSS kanál

Welcome where the magic is happening!

On this site we will publish maps, courses and route choices from the trainings of the Finnish national team

WOC 2026 Training (29.05.2024)
Středa 29 květen 2024
Kategorie: Training
Bolzaneto T2, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (28.05.2024)
Úterý 28 květen 2024
Kategorie: Training
Savona T4 part 2, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (28.05.2024)
Úterý 28 květen 2024
Kategorie: Training
Savona T4 part 1, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (28.05.2024)
Úterý 28 květen 2024
Kategorie: Training
Savona T3 part 2, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (28.05.2024)
Úterý 28 květen 2024
Kategorie: Training
Savona T3 part 1, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (27.05.2024)
Pondělí 27 květen 2024
Kategorie: Training
Bolzaneto T1, WOC2026, Italy
BBA Sprint I Routes (27.05.2024)
Pondělí 27 květen 2024
Kategorie: Training
Bellinzona, SSL, Switzerland
BBA Sprint (27.05.2024)
Pondělí 27 květen 2024
Kategorie: Training
Bellinzona, SSL, Switzerland
WCup training I Interval  2 (22.05.2024)
Středa 22 květen 2024
Kategorie: Training
Lenzburg, SSL, Switzerland
WCup training I Intervals 1 & 3 (22.05.2024)
Středa 22 květen 2024
Kategorie: Training
Lenzburg, SSL, Switzerland
WCup training I Intervals warmup (22.05.2024)
Středa 22 květen 2024
Kategorie: Training
Lenzburg, SSL, Switzerland
WCup training I Intro part 2 (22.05.2024)
Středa 22 květen 2024
Kategorie: Training
Aarau, SSL, Switzerland
WCup training I Intro part 1 (22.05.2024)
Středa 22 květen 2024
Kategorie: Training
Aarau, SSL, Switzerland
KO Final I ROUTES (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Final Women (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Final Men (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Semi I ROUTES (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Semi (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quarter I ROUTES (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Sprint - Quarter (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women B I ROUTES (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women B (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women A I ROUTES (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women A  (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men B I ROUTES (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men B (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men A I ROUTES (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men A (20.04.2024)
Sobota 20 duben 2024
Kategorie: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint SKills I ROUTES (19.04.2024)
Pátek 19 duben 2024
Kategorie: Training
Dalkeith, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Skills (19.04.2024)
Pátek 19 duben 2024
Kategorie: Training
Dalkeith, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Final Women I Routes (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Final Men I Routes (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint FInal Women (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Final Men (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Routes B (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Routes A (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Women B (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Women A (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Men B (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Men A (18.04.2024)
Čtvrtek 18 duben 2024
Kategorie: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Interval I ROUTES (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Relay Interval C (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Relay Interval B (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Relay Interval A (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Warmup/Cooldown I ROUTES (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Edinburgh West, SSL/ÖLOF, Scotland
Warmup/Cooldown (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Edinburgh West, SSL/ÖLOF, Scotland
Map Exchanges I ROUTES (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Dean Village, SSL/ÖLOF, Scotland
Map Exchanges  (17.04.2024)
Středa 17 duben 2024
Kategorie: Training
Dean Village, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes B I ROUTES (16.04.2024)
Úterý 16 duben 2024
Kategorie: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes B  (16.04.2024)
Úterý 16 duben 2024
Kategorie: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes A I ROUTES (16.04.2024)
Úterý 16 duben 2024
Kategorie: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes A  (16.04.2024)
Úterý 16 duben 2024
Kategorie: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Intro I Routes (16.04.2024)
Úterý 16 duben 2024
Kategorie: Training
Craigshill, SSL/ÖLOF, Scotland
Intro (16.04.2024)
Úterý 16 duben 2024
Kategorie: Training
Craigshill, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint (18.03.2024)
Pondělí 18 březen 2024
Kategorie: Training
Villeneuve-Loubet, SSL/NOF/BOF, France
Sprint I ROUTES (18.03.2024)
Pondělí 18 březen 2024
Kategorie: Training
St Paul-de-Vence, SSL/NOF/BOF, France
Sprint (18.03.2024)
Pondělí 18 březen 2024
Kategorie: Training
St Paul-de-Vence, SSL/NOF/BOF, France
Sprint (18.03.2024)
Pondělí 18 březen 2024
Kategorie: Training
Villeneuve-Loubet, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint B I ROUTES (17.03.2024)
Neděle 17 březen 2024
Kategorie: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint B (17.03.2024)
Neděle 17 březen 2024
Kategorie: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint A I ROUTES (17.03.2024)
Neděle 17 březen 2024
Kategorie: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint A (17.03.2024)
Neděle 17 březen 2024
Kategorie: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Micro Sprint  (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint B I ROUTES (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint A I ROUTES (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint B (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint A (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - B - ROUTES (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - B - part 2 (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - B - part 1 (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - A - ROUTES (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - A - part 2 (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - A - part 1 (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Micro Sprint  (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Bayonne, SSL/NOF/BOF, France
Micro Sprint I Model (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Bayonne, SSL/NOF/BOF, France
Double Diamond Contours (16.03.2024)
Sobota 16 březen 2024
Kategorie: Training
Lac des Escarcets, SSL/NOF/BOF, France
KO Final I ROUTES (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Final Women (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Final Men (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi I ROUTES (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi D (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi C (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi B (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi A (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter I Routes (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter C (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter B (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter A (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification C I ROUTES (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification C (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification B I ROUTES (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification B (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification A I ROUTES (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification A (15.03.2024)
Pátek 15 březen 2024
Kategorie: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Bonus course I ROUTES (13.03.2024)
Středa 13 březen 2024
Kategorie: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Bonus course (13.03.2024)
Středa 13 březen 2024
Kategorie: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Women I Routes (13.03.2024)
Středa 13 březen 2024
Kategorie: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Women (13.03.2024)
Středa 13 březen 2024
Kategorie: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Men I Routes (13.03.2024)
Středa 13 březen 2024
Kategorie: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Men (13.03.2024)
Středa 13 březen 2024
Kategorie: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Downhills I ROUTES (12.03.2024)
Úterý 12 březen 2024
Kategorie: Training
San Remo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Downhills 2 (12.03.2024)
Úterý 12 březen 2024
Kategorie: Training
San Remo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Downhills 1 (12.03.2024)
Úterý 12 březen 2024
Kategorie: Training
San Remo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 2 I ROUTES (12.03.2024)
Úterý 12 březen 2024
Kategorie: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 2 (12.03.2024)
Úterý 12 březen 2024
Kategorie: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 1 I ROUTES (12.03.2024)
Úterý 12 březen 2024
Kategorie: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 1 (12.03.2024)
Úterý 12 březen 2024
Kategorie: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Men - part 1 (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final I ROUTES (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Women - part 2 (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Women - part 1 (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Men - part 2 (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Qualification I ROUTES (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Dolceacqua, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Qualification - Women (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Dolceacqua, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Qualification - Men (11.03.2024)
Pondělí 11 březen 2024
Kategorie: Training
Dolceacqua, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Loops I ROUTES (10.03.2024)
Neděle 10 březen 2024
Kategorie: Training
Menton, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Loops (10.03.2024)
Neděle 10 březen 2024
Kategorie: Training
Menton, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Flat Sprint I ROUTES (10.03.2024)
Neděle 10 březen 2024
Kategorie: Training
Isolabona, SSL/FISO, Italy
Flat Sprint (10.03.2024)
Neděle 10 březen 2024
Kategorie: Training
Isolabona, SSL/FISO, Italy
Sprint I ROUTES (09.03.2024)
Sobota 9 březen 2024
Kategorie: Training
San Remo, SSL, Italy
Sprint (09.03.2024)
Sobota 9 březen 2024
Kategorie: Training
San Remo, SSL, Italy
Sprint intervals I Routes (09.03.2024)
Sobota 9 březen 2024
Kategorie: Training
Airole, SSL, Italy
Sprint Intervals D-F (09.03.2024)
Sobota 9 březen 2024
Kategorie: Training
Airole, SSL, Italy
Sprint Intervals A-C (09.03.2024)
Sobota 9 březen 2024
Kategorie: Training
Airole, SSL, Italy
French Riviera Intro I ROUTES (08.03.2024)
Pátek 8 březen 2024
Kategorie: Training
Villefranche-sur-Mer, SSL, France
French Riviera Intro (08.03.2024)
Pátek 8 březen 2024
Kategorie: Training
Villefranche-sur-Mer, SSL, France
Double diamond (13.01.2024)
Sobota 13 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Forest relay (13.01.2024)
Sobota 13 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
Forked course (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar, SSL, Spain
Expect the unexpected - Hard C (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Easy C (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Hard B (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Easy B (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Hard A (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Easy A (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Sprint Relay - Routes (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Sprint Relay - Leg 3 (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Sprint Relay - Leg 2 (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Sprint Relay - Leg 1 (12.01.2024)
Pátek 12 leden 2024
Kategorie: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Diamond (11.01.2024)
Čtvrtek 11 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
KO Sprint - Final I Routes (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint - Final (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint - Semi I Routes (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint - Semi (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter I Routes (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter C (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter B (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter A (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN B I Routes (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN B I Routes (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN A (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN B (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN B (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN A I Routes (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN A I Routes (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN A (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
Lorca, SSL, Spain
LD Navigation (10.01.2024)
Středa 10 leden 2024
Kategorie: Training
La Muela, SSL, Spain
Skills training forest I M/W21B (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
El Molar, SSL, Spain
Skills training forest I M/W21A (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Skills training forest I M/W20B (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
El Molar, SSL, Spain
Skills training forest I M/W20A (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
El Molar, SSL, Spain
Sprint Intervals I Routes (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Cabo Cervera, SSL, Spain
Sprint Intervals (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Cabo Cervera, SSL, Spain
Corridor C I Large I Normal (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor C I Large I Contours (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor C I Narrow I Normal (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor C I Narrow I Contours (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Large I Normal (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Large I Contours (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Narrow I Normal (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Narrow I Contours (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Large I Normal (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Large I Contours (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Narrow I Normal (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Narrow I Contours (09.01.2024)
Úterý 9 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W20 (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 D (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 C (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 B (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 A (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 D (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 C (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 B (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 A (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Sprint Intervals I Routes (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Santa Cruz, SSL, Spain
Sprint intervals (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Santa Cruz, SSL, Spain
Skills Continental (08.01.2024)
Pondělí 8 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Diamond I-P (07.01.2024)
Neděle 7 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar, SSL, Spain
Diamond A-H (07.01.2024)
Neděle 7 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar, SSL, Spain
Sprint Final Women I Routes (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Final Women (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Final Men I Routes (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Final Men (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Qualification - Routes C (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Women C (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Men C (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Routes B (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Women B (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Men B (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Routes A (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Women A (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Men A (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Rojales, SSL, Spain
Forest Intervals (06.01.2024)
Sobota 6 leden 2024
Kategorie: Training
Pinoso, SSL, Spain
Diamond (05.01.2024)
Pátek 5 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
MD M21 (05.01.2024)
Pátek 5 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
MD W21/M20 (05.01.2024)
Pátek 5 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
MD W20 (05.01.2024)
Pátek 5 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
Sprint Intervals I Routes (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
La Torreta, SSL, Spain
Sprint Intervals (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
La Toretta, SSL, Spain
Contours C (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar, SSL, Spain
Contours B (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar, SSL, Spain
Intro - D (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Intro - C (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Contours A (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar, SSL, Spain
Intro - B (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Intro - A (04.01.2024)
Čtvrtek 4 leden 2024
Kategorie: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain