RSS voog

Welcome where the magic is happening!

On this site we will publish maps, courses and route choices from the trainings of the Finnish national team

WOC 2026 Training (2024-05-29)
kolmapäev 29 mai 2024
Kategooria: Training
Bolzaneto T2, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (2024-05-28)
teisipäev 28 mai 2024
Kategooria: Training
Savona T4 part 2, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (2024-05-28)
teisipäev 28 mai 2024
Kategooria: Training
Savona T4 part 1, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (2024-05-28)
teisipäev 28 mai 2024
Kategooria: Training
Savona T3 part 2, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (2024-05-28)
teisipäev 28 mai 2024
Kategooria: Training
Savona T3 part 1, WOC2026, Italy
WOC 2026 Training (2024-05-27)
esmaspäev 27 mai 2024
Kategooria: Training
Bolzaneto T1, WOC2026, Italy
BBA Sprint I Routes (2024-05-27)
esmaspäev 27 mai 2024
Kategooria: Training
Bellinzona, SSL, Switzerland
BBA Sprint (2024-05-27)
esmaspäev 27 mai 2024
Kategooria: Training
Bellinzona, SSL, Switzerland
WCup training I Interval  2 (2024-05-22)
kolmapäev 22 mai 2024
Kategooria: Training
Lenzburg, SSL, Switzerland
WCup training I Intervals 1 & 3 (2024-05-22)
kolmapäev 22 mai 2024
Kategooria: Training
Lenzburg, SSL, Switzerland
WCup training I Intervals warmup (2024-05-22)
kolmapäev 22 mai 2024
Kategooria: Training
Lenzburg, SSL, Switzerland
WCup training I Intro part 2 (2024-05-22)
kolmapäev 22 mai 2024
Kategooria: Training
Aarau, SSL, Switzerland
WCup training I Intro part 1 (2024-05-22)
kolmapäev 22 mai 2024
Kategooria: Training
Aarau, SSL, Switzerland
KO Final I ROUTES (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Final Women (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Final Men (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Semi I ROUTES (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Semi (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quarter I ROUTES (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Sprint - Quarter (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
Hallglen, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women B I ROUTES (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women B (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women A I ROUTES (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Women A  (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men B I ROUTES (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men B (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men A I ROUTES (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
KO Quali I Men A (2024-04-20)
laupäev 20 aprill 2024
Kategooria: Training
South Gyle, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint SKills I ROUTES (2024-04-19)
reede 19 aprill 2024
Kategooria: Training
Dalkeith, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Skills (2024-04-19)
reede 19 aprill 2024
Kategooria: Training
Dalkeith, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Final Women I Routes (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Final Men I Routes (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint FInal Women (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Final Men (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Dunfermline, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Routes B (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Routes A (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Women B (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Women A (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Men B (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Qualification - Men A (2024-04-18)
neljapäev 18 aprill 2024
Kategooria: Training
Leith Docks, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Interval I ROUTES (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Relay Interval C (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Relay Interval B (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint Relay Interval A (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Astely Ainslie, SSL/ÖLOF, Scotland
Warmup/Cooldown I ROUTES (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Edinburgh West, SSL/ÖLOF, Scotland
Warmup/Cooldown (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Edinburgh West, SSL/ÖLOF, Scotland
Map Exchanges I ROUTES (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Dean Village, SSL/ÖLOF, Scotland
Map Exchanges  (2024-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2024
Kategooria: Training
Dean Village, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes B I ROUTES (2024-04-16)
teisipäev 16 aprill 2024
Kategooria: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes B  (2024-04-16)
teisipäev 16 aprill 2024
Kategooria: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes A I ROUTES (2024-04-16)
teisipäev 16 aprill 2024
Kategooria: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Routes A  (2024-04-16)
teisipäev 16 aprill 2024
Kategooria: Training
Oxgangs, SSL/ÖLOF, Scotland
Intro I Routes (2024-04-16)
teisipäev 16 aprill 2024
Kategooria: Training
Craigshill, SSL/ÖLOF, Scotland
Intro (2024-04-16)
teisipäev 16 aprill 2024
Kategooria: Training
Craigshill, SSL/ÖLOF, Scotland
Sprint (2024-03-18)
esmaspäev 18 märts 2024
Kategooria: Training
Villeneuve-Loubet, SSL/NOF/BOF, France
Sprint I ROUTES (2024-03-18)
esmaspäev 18 märts 2024
Kategooria: Training
St Paul-de-Vence, SSL/NOF/BOF, France
Sprint (2024-03-18)
esmaspäev 18 märts 2024
Kategooria: Training
St Paul-de-Vence, SSL/NOF/BOF, France
Sprint (2024-03-18)
esmaspäev 18 märts 2024
Kategooria: Training
Villeneuve-Loubet, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint B I ROUTES (2024-03-17)
pühapäev 17 märts 2024
Kategooria: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint B (2024-03-17)
pühapäev 17 märts 2024
Kategooria: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint A I ROUTES (2024-03-17)
pühapäev 17 märts 2024
Kategooria: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Forked Sprint A (2024-03-17)
pühapäev 17 märts 2024
Kategooria: Training
Antibes, SSL/NOF/BOF, France
Micro Sprint  (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint B I ROUTES (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint A I ROUTES (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint B (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Sprint A (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Hyères, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - B - ROUTES (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - B - part 2 (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - B - part 1 (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - A - ROUTES (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - A - part 2 (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Map exchanges - A - part 1 (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Pierrefeu, SSL/NOF/BOF, France
Micro Sprint  (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Bayonne, SSL/NOF/BOF, France
Micro Sprint I Model (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Bayonne, SSL/NOF/BOF, France
Double Diamond Contours (2024-03-16)
laupäev 16 märts 2024
Kategooria: Training
Lac des Escarcets, SSL/NOF/BOF, France
KO Final I ROUTES (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Final Women (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Final Men (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi I ROUTES (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi D (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi C (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi B (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Semi A (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter I Routes (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter C (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter B (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
KO Quarter A (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
Bormes-les-Mimosas, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification C I ROUTES (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification C (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification B I ROUTES (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification B (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification A I ROUTES (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Sprint Qualification A (2024-03-15)
reede 15 märts 2024
Kategooria: Training
St Tropez, SSL/NOF/BOF, France
Bonus course I ROUTES (2024-03-13)
kolmapäev 13 märts 2024
Kategooria: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Bonus course (2024-03-13)
kolmapäev 13 märts 2024
Kategooria: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Women I Routes (2024-03-13)
kolmapäev 13 märts 2024
Kategooria: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Women (2024-03-13)
kolmapäev 13 märts 2024
Kategooria: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Men I Routes (2024-03-13)
kolmapäev 13 märts 2024
Kategooria: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Sprint Men (2024-03-13)
kolmapäev 13 märts 2024
Kategooria: Training
Nice, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Downhills I ROUTES (2024-03-12)
teisipäev 12 märts 2024
Kategooria: Training
San Remo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Downhills 2 (2024-03-12)
teisipäev 12 märts 2024
Kategooria: Training
San Remo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Downhills 1 (2024-03-12)
teisipäev 12 märts 2024
Kategooria: Training
San Remo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 2 I ROUTES (2024-03-12)
teisipäev 12 märts 2024
Kategooria: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 2 (2024-03-12)
teisipäev 12 märts 2024
Kategooria: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 1 I ROUTES (2024-03-12)
teisipäev 12 märts 2024
Kategooria: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Interval 1 (2024-03-12)
teisipäev 12 märts 2024
Kategooria: Training
Perinaldo, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Men - part 1 (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final I ROUTES (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Women - part 2 (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Women - part 1 (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Final Men - part 2 (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Pigna, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Qualification I ROUTES (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Dolceacqua, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Qualification - Women (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Dolceacqua, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Sprint Qualification - Men (2024-03-11)
esmaspäev 11 märts 2024
Kategooria: Training
Dolceacqua, SSL/NOF/FISO/BOF, Italy
Loops I ROUTES (2024-03-10)
pühapäev 10 märts 2024
Kategooria: Training
Menton, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Loops (2024-03-10)
pühapäev 10 märts 2024
Kategooria: Training
Menton, SSL/NOF/FISO/BOF, France
Flat Sprint I ROUTES (2024-03-10)
pühapäev 10 märts 2024
Kategooria: Training
Isolabona, SSL/FISO, Italy
Flat Sprint (2024-03-10)
pühapäev 10 märts 2024
Kategooria: Training
Isolabona, SSL/FISO, Italy
Sprint I ROUTES (2024-03-09)
laupäev 9 märts 2024
Kategooria: Training
San Remo, SSL, Italy
Sprint (2024-03-09)
laupäev 9 märts 2024
Kategooria: Training
San Remo, SSL, Italy
Sprint intervals I Routes (2024-03-09)
laupäev 9 märts 2024
Kategooria: Training
Airole, SSL, Italy
Sprint Intervals D-F (2024-03-09)
laupäev 9 märts 2024
Kategooria: Training
Airole, SSL, Italy
Sprint Intervals A-C (2024-03-09)
laupäev 9 märts 2024
Kategooria: Training
Airole, SSL, Italy
French Riviera Intro I ROUTES (2024-03-08)
reede 8 märts 2024
Kategooria: Training
Villefranche-sur-Mer, SSL, France
French Riviera Intro (2024-03-08)
reede 8 märts 2024
Kategooria: Training
Villefranche-sur-Mer, SSL, France
Double diamond (2024-01-13)
laupäev 13 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Forest relay (2024-01-13)
laupäev 13 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
Forked course (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar, SSL, Spain
Expect the unexpected - Hard C (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Easy C (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Hard B (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Easy B (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Hard A (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Expect the unexpected - Easy A (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Sprint Relay - Routes (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Sprint Relay - Leg 3 (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Sprint Relay - Leg 2 (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Sprint Relay - Leg 1 (2024-01-12)
reede 12 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Monte Tossal, SSL, Spain
Diamond (2024-01-11)
neljapäev 11 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
KO Sprint - Final I Routes (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint - Final (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint - Semi I Routes (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint - Semi (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter I Routes (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter C (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter B (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Quarter A (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN B I Routes (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN B I Routes (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN A (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN B (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN B (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN A I Routes (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification MEN A I Routes (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
KO Sprint Qualification WOMEN A (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Lorca, SSL, Spain
LD Navigation (2024-01-10)
kolmapäev 10 jaanuar 2024
Kategooria: Training
La Muela, SSL, Spain
Skills training forest I M/W21B (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
El Molar, SSL, Spain
Skills training forest I M/W21A (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Skills training forest I M/W20B (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
El Molar, SSL, Spain
Skills training forest I M/W20A (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
El Molar, SSL, Spain
Sprint Intervals I Routes (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Cabo Cervera, SSL, Spain
Sprint Intervals (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Cabo Cervera, SSL, Spain
Corridor C I Large I Normal (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor C I Large I Contours (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor C I Narrow I Normal (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor C I Narrow I Contours (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Large I Normal (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Large I Contours (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Narrow I Normal (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor B I Narrow I Contours (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Large I Normal (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Large I Contours (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Narrow I Normal (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Corridor A I Narrow I Contours (2024-01-09)
teisipäev 9 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W20 (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 D (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 C (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 B (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I W21/M20 A (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 D (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 C (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 B (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Night champs I M21 A (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Sprint Intervals I Routes (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Santa Cruz, SSL, Spain
Sprint intervals (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Santa Cruz, SSL, Spain
Skills Continental (2024-01-08)
esmaspäev 8 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Diamond I-P (2024-01-07)
pühapäev 7 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar, SSL, Spain
Diamond A-H (2024-01-07)
pühapäev 7 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar, SSL, Spain
Sprint Final Women I Routes (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Final Women (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Final Men I Routes (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Final Men (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Callosa del Segura, SSL, Spain
Sprint Qualification - Routes C (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Women C (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Men C (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Routes B (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Women B (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Men B (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Routes A (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Women A (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Sprint Qualification - Men A (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Rojales, SSL, Spain
Forest Intervals (2024-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Pinoso, SSL, Spain
Diamond (2024-01-05)
reede 5 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
MD M21 (2024-01-05)
reede 5 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
MD W21/M20 (2024-01-05)
reede 5 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
MD W20 (2024-01-05)
reede 5 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Sur, SSL, Spain
Sprint Intervals I Routes (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
La Torreta, SSL, Spain
Sprint Intervals (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
La Toretta, SSL, Spain
Contours C (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar, SSL, Spain
Contours B (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar, SSL, Spain
Intro - D (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Intro - C (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Contours A (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar, SSL, Spain
Intro - B (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain
Intro - A (2024-01-04)
neljapäev 4 jaanuar 2024
Kategooria: Training
Guardamar Norte, SSL, Spain